Parašykite komentarą

Čialoje: pirmieji žingsniai. Valymo gelis

Čialoje veido valymo gelis

Manau net nereikia sakyti, kad iškart, kai tik tas tirštas lipnus maloniai slidus daiktas atvėso tiek, kad galėjau tepliotis, išsitepiau viską – rankas, veidą, kaklą. Lyginau su Alolinu.  Čialoje mažiau gleizojasi.  Susimakalavau labai paprastą valymo geliuką: 5ml Čialoje x1, 21 lašas Solubolio, 3 lašai Nerolio eliksyro, 4 lašai jojobos aliejaus, 1 lašas Sojų CO2.  Na ir ką? Nusivaliau tušą nuo akių, pudrą nuo veido. Tušą valo gerai, akių negraužia – nėra kam graužti. Ką gi, į tą pusę galima eiti toliau.

Čialoje – antrasis valymo gelis. Jau rimčiau:

60ml Čialoje x2,  10 ml distiliuoto vandens, 1,5 ml sulfatinio ricinos aliejaus, 4 lašai vitamino E, 3ml Solubolio, 1,5 ml sucrose cocoate,  24 lašai jojobos aliejaus, 8lašai Nerolio eliksyro, 12 lašų pantenolio, 3 lašai palmarozų eterinio aliejaus, 5 lašai frankinčenso eterinio aliejaus.  Papildomai niekuo nekonservavau, noriu išbandyti stabilumą. Alijošius turi gedimą mažinantį poveikį, Čialoje apsaugotas rozmarinais, prie to paties prisideda eteriniai aliejai. Visą kiekį laikysiu šaldytuve, kaip ir kitą pasigamintą kosmetiką, tačiau į mažą butelaitį įpyliau kelis mililitrus valiklio ir palikau šiltoje vonioje. Pažiūrėsim, kiek jis bus gyvas…  O veidui jis patinka, džiaugiasi oda kiekvienu prisilietimu. Nuplovus lieka drėgna, lygi, minkštutėlė, poros susitraukia, spalva susilygina. Akims buvo geriau be eterinių, kitą kart gamindama dėsiu mažiau.  Pirmasis, paprastutis valymo geliukas kaip tik buvo nuraminęs sudirgusias, patinusias, perštinčias nuo netikusio emulsiklio akis. O šis vos graužia.

Nuotraukas padariau – bėda, kompiuteris susipyko su fotoaparatu ir apsimeta kad vienas kito nepažįsta, ir niekaip aš jų negaliu sutaikyti… Bus vėliau. Čialoje nuotykių irgi bus daugiau!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: