Parašykite komentarą

Keletas viraliukų

“Dvispalvį laurinį“ muilą gaminau iš dviejų šiek tiek skirtingos sudėties dalių. Labai daug darbo… Nežinau ar dar kada pasiryšiu. Nors šis muilas kažkaip labai greit išsilakstė, o plaukams plauti vienas iš pačių mėgstamiausių.

( Saponifikuoti laurų, argano, kokosų, migdolų, puošniųjų atalių, ricinos, vynuogių kauliukų, sviestmedžio, kanapių aliejai. Vanduo.  Natūralus šilkas; natrio citratas, natrio laktatas; frankinčensės, mastikos, elemi dervos; lecitinas, skvalanas, aloe koncentratas, aloe sultys, sojos pienas, vitaminas E, clorofilas. Eteriniai aliejai: laurų, melsvųjų cinamonų, stambiažiedžių nardų, kalendrų sėklų, actekinių serenčių, kopaibų balzamo, briedragių absoliutas).

Trijų rūgščių muilas “Gamybos tragedija-naudojimo malonumas“. Oi kaip prisikankinau, bet padariau… Šitą muilą begaminant į plytą sustingo šarmas 🙂 Bet plaukams patinka. Žiauriai!

Ir paskutinis – su ožkos pieneliu, ciberžole gausiai paskanintas, apelsinais iškvėpintas. Jo dar gerai neišbandžiau, prieš tris savaites pagamintas. Turėtų geras būti, tik jau savo klaidą recepto formulėje nujaučiu… Trupėjo pjaustant.

Grožiai nesigauna. Rūgštys labai greit sukietina… O be jų muilai man nepatinka, ir kvit. Taigi jaučia mano širdis, kad grožių ir nebus…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: