Komentarų: 1

Aromaterapija pilvo negalavimams

Noriu pasigirti – sumaišiau daug negalvodama ir suveikė. Galbūt sutapimas, o gal tinkama priemonė tinkamu metu. Per atostogas pietuose, Egipte, šalyje kur higiena ne pačioj gerbiamiausioj vietoj, su pilvais buvo viskas tvarkoj… Grįžus namo brangiausiajam ar nuo lietuviško maisto, ar tiesiog prikibo siaučiantis roto virusas, pilvelis supyko, užgurguliavo, galvą ėmė skaudėt. Panašu buvo kad virusas atakuoja, porą dienų nesiskųsdamas sirguliavo, paskui jau paprašė kokių vaistų… Sulašinau eterinių aliejų ir Solubolio mišinuką, pirmą dieną porą kartų išgėrė po dešimt lašų su puodeliu vandens. Kitą rytą buvo sveikas, sako – žinai, atrodo suveikė… Bet dar kartą išgėrė porciją, dėl  viso pikto. Ir aš išgėriau – kad neapsikrėsčiau, profilaktiškai. Naudojau po dešimt lašų mišinio, nes eteriniai atskiesti Soluboliu, iš akies, apytikriai santykiu 1 dalis EA ir 4 dalys Solubolio, tai realiai gaunasi vienam kartui apie du-tris lašus eterinių.

Eterinių aliejų mišinys:

  1. aromatinių ravensarų  20 lašų
  2. kalendrų sėklų  20 lašų
  3. gvazdikėlių 10 lašų
  4. pipirmėčių 10 lašų
  5. kuminų 9 lašai
  6. miros 5 lašai
  7. pankolių 5 lašai.

Neskanus, tačiau kentėt galima. Mira karti, bet man nebjauri. Va pankolio skonio tai nemėgstu… Bet patraukė mano ranką tas buteliukas ir įlašinau, pasiklioviau nuojauta. Neaprašinėsiu eterinių aliejų savybių, nes prastai papasakot nenoriu, o išsamiai ir teisingai tą padaryti labai didelis ir atsakingas darbas, neužteks mano žinių ir tiesiog gaila laiko. Sudėtis mano kūrybos, eterinius parinkau stipriai antivirusinius, gerinančius virškinimą, dezinfekuojančius. Kad sustabdytų viruso dauginimąsi, sureguliuotų virškinimą. Nenusinuodijom…  Mažiems vaikams, nėščioms moterims sudėtis nepritaikyta, jiems netinka pankolis, pipirmėtė.

Reklama

One comment on “Aromaterapija pilvo negalavimams

  1. Ačiū! Puikus receptas, pasižymėsiu sau!
    Kaip tik prieš porą savaičių pasigavau rotovirusą, gerai, kad nestiprus buvo, irgi galvojau, gal maišytis kokius eterinius, bet, kai košmariškai jautiesi, nėr jėgų kažkur knistis. Pasveikau ir pamiršau, o dabar užsirašysiu ir žinosiu

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: